Hakkımızda

Hakkımızda

HAKKIMIZDA

Bizi Yakından Tanıyın

29 yıllık tecrübe ile Bemis grup çatısı altında yer alan byes markası, yaratıcı, dinamik ve vizyoner bakış açısı ile, dünya trendlerini ve ihtiyaçlarını takip ederek, paydaşlarına fayda sağlayacak ürün ve hizmetlerin sunumu ile sektöre yeni bir soluk getirme amacındadır.

Mevcut dış bağlantıları ve uluslararası pazar tecrübesi ile ihracat odaklı büyümeyi misyon edinmiş firmamız Polonya şubesi ile Avrupa’nın tamamına hizmet sunmaktadır. E-ticaret satış konusunda da uzmanlaşan firmamız, Avrupa’da birçok pazaryerinde ürünlerini sergilemektedir.

byes-fabrika

29

Yıllık Tecrübemizin Temelinde

NEDEN BYES?

Her Zaman En İyisini Hedefliyoruz

Misyonumuz

Elektrik ve aydınlatma enerji sektöründe müşterilerimize estetik ve sağlamlığın kalite paydasında buluştuğu ve her geçen gün geniş ürün gamını, piyasa koşullarına cevap veren fiyatlarla sunmaktır.

Vizyonumuz

İş ortaklarımızın, mevcut ve olası ihtiyaçlarını karşılayabilmek için çağdaş teknolojileri kullanarak inovatif evrensel kalite standartlarında ürün ve hizmet sunarak marka bağımlılığı yaratmak ve global pazarda bilinir marka olmaktır.

Hedefimiz

Talep ve önerilere cevap verebilen, müşterilerimize çözüm ortağı-iş ortağı olabilme anlayışıyla sürekli kendimizi güncelleyerek, kaliteli hizmet ve üst düzey memnuniyet doğrultusunda ticari etik değerlerimizle hizmet vermek

BYES NELER YAPTI?

İşimize Gösterdiğimiz Özenle Büyüyoruz

29 +

Yıılık Tecrübe

60 +

Takım Arkadaşı

1500 +

Mutlu Müşteri

100 %

Memnuniyet